Úspěchy základní umělecké školy v roce 2018

Učitel klavíru B.Abdurakhimov získal cenu na soutěži mladých skladatelů

Soutěže:

Hudební obor

Krajská soutěž ZUŠ - zpěv - 21.3.2018 - Mnichovo Hradiště - žáci L.Andráškové

Barbora Petra Hliboká - 2. místo
Radek Korf - 2. místo
Zlatka Matějovičová - čestné uznání

Krajské kolo soutěže ZUŠ -  /dechové nástroje / v Kolíně - 26. a 27.3.2018 

Zobc.flétny: Anna Kovrzková 1.místo
                     Sofie Maříková 2.místo
                     Anežka Stará 3.místo
Hoboj:          Marie Babíčková 2.místo
Pedagog – D.Pavlíková
Lesní roh :    Kateřina Krátká 2.místo
Pedagog – K.Bartošová
Trubka: Vojtěch Kovalský 2.místo
Pedagog – M.Thuma

Taneční obor

Soutěž TO ZUŠ - postup do krajského kola - chor.Drogy / V. Tyčová /

Přehlídka scénického tance Praha - 19.5.2018

Cena poroty za kontrast v tanci - 2 etudy / 6.r. /kat.současný tanec / J.Molíková/
Hlavní cena - Baroko nebo renesance / II.st./kat. historický tanec / J. Molíková /

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Štěpán Laurinec - Střední uměleckoprůmyslová škola Kamenický Šenov
Kateřin Husáková - Střední uměleckoprůmyslová škola  Praha
Zuzana Nováková - Střední škola designu a řemesel Kladno
Veronika Lintimerová - Střední škola designu a řemesel Kladno

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2017

Soutěže:

Taneční obor

Jarní pohár Sokola Jinonice 8.4.2017 4. místo - Dollhouse

Soutěž scénického tance žáků tanečních škol z Čech a Moravy - květen 2017 -  Salesiánské divadlo, Praha 
Cena poroty  - Dolls
Cena STAP -  Intro - Stáž na Pražské taneční konzervatoři

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Karolína Šebestová - Pražská taneční konzervatoř
Natálie Gregorová - Střední průmyslová škola grafická Praha
Marcela Závorová - Střední škola designu a řemesel Kladno
Eliška Martincová - Střední škola designu a řemesel Kladno

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2016

Soutěže:

Hudební obor: 
Krajské kolo soutěže ZUŠ - Komorní hra /dechové soubory / v Kolíně - 14.3.2016 - žáci Dagmar Pavlíkové
Trio zobcových fléten / J.Fischerová,K.Doušová,M.Chmielová / I.kat.- 2.místo 
Kvartet zobcových fléten / A.Babíčková, A.Stříteská, E.Horáková, S.Holá / IV.kat. - 2.místo
Trio zobcových fléten / A.Stará, E.Hégrová, M.Babíčková / II.kat.- 3.místo 
Kvartet zobcových fléten / E.Dlabačová, A.Stříteská, E.Horáková, S.Holá / IV.kat. - 3.místo 

Literárně-dramatický obor: 
Krajské kolo soutěže v sólové recitaci - Dětská scéna v Kolíně - 9.4.2016
I. kat. – nejvyšší možné ocenění pro děti 2. a 3. tříd -Jana Vachková 
Krajská přehlídka studentského a mladého divadla Setkání ve Strašecí 1. – 3. 4. 2016 
Cena za citlivé zpracování tématu v představení Evelína a malá smrt - K.Barochová,T.Šumová 
Všechny žáky připravila Mgr.et MgA. Iva Vachková PhD. 

Taneční obor 
Soutěž scénického tance žáků tanečních škol z Čech a Moravy - 7. 5. 2016, Salesiánské divadlo, Praha 
Cena poroty za citlivé provedení choreografie I wish I could Save You - Magdalena Toužimská
Cena poroty za spontánní provedení choreografie Can can – A.Kaletová, A.Šipošová, A.Šumová, M.Toužimská, N.Šipošová, M.Knoblochová
/ žákyně připravila Vendula Tyčová,DiS /
Cena poroty za ladné provedení Gracca Amorosa – A.Šumová, M.Knoblochová
Cena poroty za námět choreografie Pitný režim – K.Kodyšová, K.Charvátová, A.Pilátová, A.Adeltová, B.Kchimelová, M.Babíčková, J.Satranská, B.Leiblová
/ žákyně připravila Mgr.Jana Molíková /


Výtvarný obor: 
/všechny žáky připravila Petra Tetaurová/
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice / 18 000 prací ze 77 zemí světa/
Čestné uznání - Brezík Kryštof, Rajská Magdalena, Suchý Kryštof 
Medaile - Herold Jonáš,Müller Tadeáš 



Úspěchy základní umělecké školy v roce 2015

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Tereza Doubravská - Státní konzervatoř Praha - hoboj 
Kateřina Landová - Střední průmyslová škola grafická Hellichova,Praha - grafický design 
Tereza Mikulová - Střední škola Náhorní,Praha - grafický design 
Michaela Pacholíková - Střední průmyslová škola Panská,Praha - filmová tvorba 
Terezie Tyllová - Střední průmyslová škola Panská,Praha - filmová tvorba



Úspěchy základní umělecké školy v roce 2014

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Tereza Šumová - Středisko praktického vyučování Praha - obor zlatnice 
Pavel Vojtek - Střední odborná škola uměleckořemeslná Praha - umělecký kovář 

Soutěže:

Taneční obor: 
Přehlídka scénického tance Praha -5.4.2014
Choreografie " Bláznivé muchomůrky" - Cena poroty za rozpustilé provedení 

Výtvarný obor:
Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích 42.ročník 
Čestné uznání : Markéta Duchoňová, Pavlína Hudečková 
Čestné uznání za kolektivní práci dětí : Myši a sýr " 
Projekty "Mořský svět" , fotografický projekt "Já?" a film "Vlasy"- 
postup do celostátní přehlídky výtvarných oborů ZUŠ ve Šternberku



Úspěchy základní umělecké školy v roce 2013

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Barbora Mouchová - Střední průmyslová škola Bechyně 

Soutěže:

Hudební obor: 
Krajské kolo soutěže HO ZUŠ v Kolíně - 18.3.2013
Trio zobcových fléten / A.Stará, E.Hégrová, B.Šváchová / I.kat.- Čestné uznání I.stupně 
Kvartet zobcových fléten / A.Babíčková, A.Stříteská, E.Horáková, S.Holá / III.kat. - 3.místo 

Literárně-dramatický obor: 
Krajské kolo soutěže LDO ZUŠ v Pečkách - 11.4.2013
Cena za přirozený herecký projev - inscenace "Prázdniny doma " 
Krajské kolo soutěže ZUČ Dětská scéna - 20.4.2013 - Slaný 
Cena za práci s námětem předlohy inscenace "Prázdniny doma " 

Výtvarný obor: 
Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích 41.ročník 
Medaile Lidická růže : Zuzana Nováková dopis 1, dopis 2 
Čestné uznání : Tadeáš Múller
Čestné uznání - fotografie : Barbora Mouchová


Úspěchy základní umělecké školy v roce 2012

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Barbora Satranská - Střední průmyslová škola grafická Praha 
Alžběta Mayerová - Taneční konzervatoř hl.m.Prahy

Soutěže:

Taneční obor: 
Přehlídka scénického tance - 21.4.2012 Praha
Cena poroty - za dobře zpracované téma " Podoby vody " - žákyně 3.-5.ročníku I.stupně 

Literárně - dramatický obor: 
Recitační soutěž MŠMT - Dětská scéna
Kateřina Barochová - postup do Ústředního kola ve Svitavách 


Hudební obor: 
Krajské kolo - zobcové flétny - Brandýs nad Labem - 20.-21.3.2012
Anežka Stará - 2. místo / 0.kategorie /
Marie Babíčková - 3. místo / 1.kategorie /
Barbora Šváchová - 3. místo / 3.kategorie / 
Tereza Doubravská - 3. místo / 4.kategorie / 
Eliška Horáková - 3. místo / 6.kategorie / 

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2011

Žáci přijatí na střední školy uměleckého směru:
Václav Bečvář - Střední průmyslová škola grafická Praha
František Kotyk - Střední uměleckoprůmyslová škola Turnov
Nikola Aichlmanová - Střední uměleckoprůmyslová škola Praha
Dominika Zoková - Střední výtvarná škola Václava Hollara Praha
Karel Zíka - Střední uměleckořemeslná škola Praha
Barbora Břízová - Výtvarné gymnázium Praha




Čestné uznání : Vojtěch Kotyk 

Projekt "PAPÍR" - pracovali na něm žáci fotografického oddělení Petry Tetaurové - 
postup do celostátní přehlídky výtvarných oborů ZUŠ ve Šternberku

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2010

Soutěže:

Hudební obor
Krajské kolo - zobcové flétny - Čelákovice 
I.kat. - Trio ZF - Tereza Doubravská, Anna Babíčková, Adéla Stříteská - 1. místo 
III.kategorie - soubor ZF s mluveným slovem / spolupráce I.Dvořáková - LDO/
Klára Hlaváčková, Eliška Horáková, Kateřina Irová, Eliška Dlabačová, Eliška Vosátková,
Kateřina Hanzlíková, Jonáš Vidra, Kateřina Barochová 
Čestné uznání I.stupně a Cena poroty za netradiční ztvárnění soudobé hudby 


Taneční obor: 
Soutěž scénického tance - 24.4.2010 - Praha 
Hlavní cena - kategorie historický tanec - "Bourrée" - Karolína Poštová, Aneta Hasíková

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2009

Žáci přijatí na střední a vysoké školy uměleckého směru:
David Hruška - Konzervatoř J.Ježka Praha - elektrická kytara
Petra Vojtková - Výtvarné gymnázium - Praha 6
Kristýna Kopřivová - Střední výtvarná škola - Lysá nad Labem




Výtvarný obor: 
Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích 37.ročník 
Čestné uznání : Kristýna Laurincová, Anna Vonášková , Adam Vonášek, Jan Bechyně, Adéla Vachková,
Tomáš Perlík, Tereza Doubravská

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2008

Žáci přijatí na střední a vysoké školy uměleckého směru:
Lucie Poštová - Střední škola reklamní tvorby - Michael
Markéta Moravcová - Architektura na ČVUT
Veronika Žižková - Architektura na ČVUT

Soutěže:

Výtvarný obor: 
10. Národní přehlídka VO ZUŠ "Oči dokořán" - Šternberk 
do přehlídky postoupily z kraje 2 společné projekty P. Tetaurové a L. Staré 
" Autoportrét " a " Znesvěcené umění"
Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích 36.ročník 
Čestné uznání : Kristýna Kopřivová, Jitka Švárová Lenka Kalistová, Zlata Pokorná, Viktorie Špičková,
Eliška Vosátková, Jan Jiras,Petr Doležal,Zuzana Kučerová,Tomáš Svoboda, Kateřina Svobodová,
Adam Tetaur, Petra Vojtková

Úspěchy základní umělecké školy v roce 2007

Žáci přijatí na střední a vysoké školy uměleckého směru:
Tereza Tůmová - Taneční konzervatoř - Praha
Kateřina Krobová - Střední průmyslová škola oděvního návrhářství
Vojtěch Petrus - Střední škola reklamní tvorby - Michael

Soutěže:

Hudební obor: 
Krajské kolo - dechové nástroje - Kolín
/ ZF / - 2. místo 

Výtvarný obor: 
Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích 35.ročník 
Čestné uznání za úspěąnou reprezentaci - pro kolekci prací žáků P. Tetaurové

Úspěchy základní umělecké ąkoly v roce 2006

Žáci přijatí na střední a vysoké školy uměleckého směru:

Radana Vurbsová - Střední grafická škola restaurátorská - Praha, Hellichova 
Markéta Olejníková - Střední keramická škola Bechyně - průmyslový design 
Martina Nová - Vyšší a střední umělecká škola textilních řemesel - Praha 1
Eva Jiříčková - Státní konzervatoř - Praha - obor skladba a PF UK Praha - obor sbormistrovství

Soutěže:

Hudební obor: 
Krajské kolo - dechové nástroje - Kolín
Eliška Horáková / ZF / - 1. místo 
Kateřina Irová / ZF /, Anna Křivánková / ZF /, Alžběta Černá / ZF /, Dagmar Volfová / ZF /:
3.místo
Eva Jiříčková - hoboj - 2.místo

Krajské kolo - zpěv - Brandýs nad Labem
Lucie Andrášková, Andrea Wolfová - 1.místo
Sandra Čečková - 3.místo

Ústřední kolo - zpěv - Šternberk
Lucie Andrášková - Diplom za účast

Interpretační pěvecká soutěž Bohuslava Martinů - Praha 
Lucie Andrášková - 4.místo mezi 29 účastníky


Taneční obor:

Krajské kolo soutěže ZUŠ - Praha
Soubor Lísteček - Husičky - návrh na postup do ústředního kola 
Soubor Lísteček / starší/ - Kde vzít nazpět svou sílu
Kamila Thumová, Lenka Stránská ml. - Allemande 
Eva Ničová - Břemeno 
pořadí neudělováno

Přehlídka scénického tance - Praha
Cik - cak - Diplom za účast 
Nastříkej si to sám - Diplom za rytmické ztvárnění a nápad
Člověk - Diplom za moderní pojetí tance

Přehlídka scénického tance " TANYNY" - Praha
7.ročník - Red and white - Cena za originalitu


Literárně - dramatický obor:

Krajské kolo Soutěžní přehlídky dětských sólových recitátorů 
Vojtěch Dvořák - "Námět k rozhovoru" a "Had" - 2. místo

Ústřední kolo Dětská scéna Trutnov 
pořadí neudělováno

Krajská postupová soutěž Prima setkání 
Soubor Zazelena utržena - Noční můry - návrh na postup pro Národní přehlídku Náchodská Prima sezóna


Výtvarný obor:

Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích 34.ročník :
Pamětní medaile za mimořádně úspěšnou výtvarnou práci - Petr Gurecký
Čestné uznání - Tereza Doubravská, Kristýna Drvotová, Adam Tetaur,
Jan Dlabač, Simona Chocholová

Zahajovací koncert 2018

DSC_0035.jpg

 27.11. - HO: Žákovský koncert

 30.11. - TO: Vystoupení MD Kolín

 30.11. - HO: Vystoupení

             Rozsvícení ván.stromu

            

              AKTUALITY